Lütfen site kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyun.

Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. MOODRA HANDMADE SHOP aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Sitede Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Politikası” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

Ürün Bilgileri

Sitede bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde MOODRA HANDMADE SHOP’ye ait mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site üzerinde satılabilir.

Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. MOODRA HANDMADE SHOP sitede bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. MOODRA HANDMADE SHOP bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Fikri Haklar

Sitede mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler MOODRA HANDMADE SHOP’un daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site  içeriğine ilişkin unsurlar) MOODRA HANDMADE SHOP’un fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Üyelikten Çıkarma

MOODRA HANDMADE SHOP gerek üyelik sözleşmesinde yazılı olan ve gerekse de işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartlarının ihlalinin tespiti halinde veya bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcıların Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından MOODRA HANDMADE SHOP’a karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için MOODRA HANDMADE SHOP’un Kullanıcılara verileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

MOODRA HANDMADE SHOP kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler

MOODRA HANDMADE SHOP site üzerinden gerçekleştirilen siparişleri veya siparişin bir kısmını herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

MOODRA HANDMADE SHOP sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

Site İçeriği

Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal MOODRA HANDMADE SHOP’a aittir.

İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

Renkler

MOODRA HANDMADE SHOP sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Diğer Sitelere ve/veya Mobil Uygulamalara Verilen Bağlantılar

Sitede MOODRA HANDMADE SHOP’un kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. MOODRA HANDMADE SHOP bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi MOODRA HANDMADE SHOP’un bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.